top of page
ersin-aykut-erseen.jpg

Ersin Aykut a.k.a. ER-SEEn

İstanbul'da doğan Ersin Aykut (bilinen müzisyen adıyla ER-SEEN), küçük yaşlarda çeşitli müzik aktivitelerinde bulunarak müzik ile tanıştı. 2000'li yılların başında elektronik dans müziğine olan tutkusunu, özel ev partilerinde ve beach partilerde arkadaş çevresine çalmaya başlayarak DJ'lik ile birleştirdi.
 

2007 yılında DBS Entertainment Group'ta DJ'lik hakkında 1 yıl boyunca mesleki eğitim aldı. Kısa bir süre sonra DBS Entertainment Group'ta Yönetici Asistanı ve DJ Workshop Eğitmeni olarak işe başlaması kariyerinin dönüm noktasını oluşturdu. 2008 yılından itibaren İstanbul'un ünlü klüplerinde performans göstermeye başlayan DJ Ersin aynı zamanda DBS Entertainment Group bünyesinde açılan DBS Radyo'da müzik direktörlüğü görevini üstlendi. 

2009 yılında müzik prodüksiyonu çalışmalarına başlayan ER-SEEN remixler yapmaya ve kafasındaki tınıları somutlaştırmaya başladı. Gün geçtikçe değişen, hızla gelişen ve yenilenen Elektronik Dans Müziği Dünyası'ndaki yeni soundlara ayak uydurarak ve kendi soundlarını geliştirerek müzik çalışmalarına devam etmektedir.

ersin-aykut
bottom of page